Хвилина-вшанування подвигу українського народу в роки ІІ Світової війни (до Дня визволення України від фашистських загарбників)

   Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до сьогодні все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які не оминули нікого на рідній нам землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Але перед нами, нащадками, усе ще стоїть питання збереження пам’яті про ті далекі трагічні події і про тих людей, яким ми завдячуємо своїм життям.

   У нашому календарі немало дат, що нагадують про ті роки боротьби, страждань і нелюдських перемог. Кожне наше місто чи село, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня, того дня, коли заключна Східно-Карпатська операція, яка була розпочата військами і з’єднаннями радянської армії 8-го вересня 1944-го року, призвела до остаточного звільнення території України.

   Традиційно не оминула ця дата й Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора. Напередодні, 27 жовтня, навчання в стінах нашого навчального закладу почалося з хвилини-вшанування подвигу українського народу в роки ІІ Світової війни.

   Цього Дня ми долучилися до вшанування всіх, хто забезпечив звільнення нашої держави. Добра пам’ять про них завжди буде жити в наших серцях.