Урочистості до 28-ї річниці Збройних сил України

   6 грудня 2019 року, в Закарпатському академічному обласному музично-драматичному театрі імені братів Шерегіїв в Ужгороді відбулися урочистості  до 28-ї річниці Збройних сил України. В холі драмтеатру розгорнули виставку сучасної зброї та обмундирування. У святкових урочистостях приймали участь  студенти та викладачі Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора.

   В холі драмтеатру розгорнули виставку сучасної зброї та обмундирування. Для багаточисленної аудиторії, відвідувачів, які зібралась перед початком святкового концерту в холі театру, з концертно-розважальною програмою виступили естрадно-духовий оркестр Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора (керівник – заслужений артист України Томич Ф.Ф.) та  «Ансамбль  Мажореток» Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора (керівник - Калинич А.А).

   Естрадно-духовий оркестр Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора прийняв також участь у святковому концерті, присвяченому 28-й річниці Збройних сил України, який відбувся у великій залі Закарпатського обласного музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв. Студенти та викладачі Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора подарували багаточисленній святковій аудиторії патріотичні українські маршові  мелодії та попурі на теми українських пісень.

   «Слава Україні».