Відзначення Дня захисника України, присвяченого 75-річчю від початку формування Української повстанської армії - «Відповідь нескореного народу».

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України 13 жовтня викладач історії України Серкез О.А. провела зі студентами Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора тематичну лекцію  на тему «Відповідь нескореного народу» - до відзначення Дня захисника України, присвяченого 75-річчю від початку формування Української повстанської армії» з переглядом документальної стрічки.

Не випадково саме в день Покрови Пресвятої Богородиці - 14 жовтня - ми відзначаємо і велике релігійне свято, і День українського козацтва, вшановуємо воїнів УПА, а цього року втретє на державному рівні відзначаємо День захисника України. 

Події останніх трьох років об'єднали нас, пробудили в кожного почуття щирого й глибокого патріотизму, відчуття причетності до загальнодержавних справ. Боротьба за перемогу стала всенародним рухом.