1. Ігрові автомати »
  2. Sun of Egypt 2

Огляд ігрового автомата Sun of Egypt 2

Sun Of Egypt 2 — автомат з 5 барабанами та 25 лініями для здійснення виплат. Розробником є ​​компанія Booongo. Реліз апарату відбувся у жовтні 2020 року. Провайдер оснастив гру мультимовним довідковим розділом, спеціальними символами, бонусними функціями та кількома типами джекпоту. В онлайн-слоті фірмова панель управління оптимізована під десктопні та мобільні пристрої. Створений він на платформі HTML5, що гарантує сумісність із актуальними девайсами та браузерами.

Як грати в слот Sun Of Egypt

Перед грою в ігрові автомати від 1 гривні Україна гемблеру необхідно підібрати ставку кнопками інтерфейсу “+” та “-“. Вказана сума списуватиметься з балансу при кожному обертанні барабанів. Головна мета – вловити виграшну комбінацію. Нагорода виплачується, якщо активної лінії формується безперервна послідовність з 3-5 примірників однієї й тієї ж символа. Розмір винагороди розраховується за такою формулою: загальна ставка множиться на коефіцієнти картинок, що збіглися.

Символи в ігровому автоматі Сонце Єгипту 2 класифікуються на такі підвиди:

  • карткові позначення від J до A є низькооплачуваними;
  • тематичні (атрибути Стародавнього Єгипту) – високооплачувані;
  • спеціальні — Scatter, Bonus, Mini, Minor, Major, Mystery Symbol.

За допомогою клавіш інтерфейсу гравець може активувати режим автоігри в казино на гроші, налаштувати гучність звуку, прискорити або сповільнити спини, перейти в таблицю виплат для ознайомлення з правилами, бонусами та особливостями апарату.

Розробники передбачили Sun Of Egypt 2 демо версію, яка призначена для геймерів-початківців. У пробному режимі гемблер не ризикує, оскільки використовує для ставок віртуальну валюту. Після запуску слота гравець отримує 1000 демомонет. Обмеження часу на тестування азартної гри відсутні. Баланс кредитів заповнюється під час перезапуску.

Технічні характеристики апарату:

  • кількість ліній – 25;
  • кількість барабанів – 5;
  • мінімальна ставка – 0,25;
  • максимальна ставка – 60;
  • волатильність — на середньому рівні.

Компанія Booongo не зазначила точний параметр теоретичного відсотка віддачі. Якщо брати до уваги інші ігри провайдера, можна припустити, що RTP в Сонце Єгипту 2 дорівнює 96%.

Бонусні функції в ігровому автоматі Sun Of Egypt 2

Основний спецсимвол у Sun Of Egypt 2 – це Скаттер. Коли його екземпляри випадають у кількості трьох одиниць на будь-яких позиціях ігрового поля, гемблеру присуджуються вісім фріспінів та невеликий грошовий виграш. Якщо протягом безкоштовних обертань Скаттери з’являються повторно, геймер отримує ще стільки спинів.

Шість і більше символів Bonus активують призовий раунд. У ньому гравець має три обертання, але лічильник обнулюється кожного разу, коли висвічуються Bonus Symbols. Бонусний рівень завершується, якщо не залишається спинів або всі 15 осередків заповнюються символами. Картинки Mini, Minor та Major дають можливість виграти відповідний джекпот, а Mystery Symbol замінює собою будь-який Bonus Symbol.

Відмінності між Sun Of Egypt 2 та Сонце Єгипту 3

Сонце Єгипту 3 – оновлена ​​версія, яка мало чим відрізняється від Sun Of Egypt 2. Основна різниця полягає в тому, що в третьому автоматі популярної серії присутній Вайлд – універсальний спецсимвол, що підміняє решту, а також додатковий варіант джекпоту (Royal). Порівняльна таблиця:

Параметр Sun Of Egypt 2 Sun Of Egypt 3
Максимальна ставка 60 20
Головний приз 300 000 200 000
RTP 96 95,61

Сонце Єгипту 2 – якісний апарат з гарною графікою та великими нагородами. Апарат наділений простими правилами та різноманітними бонусами, які допомагають вигравати гроші.

Скачати
УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ